Letenky na Floridu

Florida - Orlando International airportSamozřejmě nejlepším způsobem, jak se můžete na Floridu z České republiky dostat, je prostřednictvím služeb některé letecké společnosti. Do Spojených států amerických létá po celý rok dostatečný počet letů různých společností, těmi nejčastějšími jsou Delta Airlines, British Airways nebo Lufthansa.

Z pražského letiště Václava Havla bohužel v nynější době nelétá na Floridu žádný přímý spoj. Většina mezipřistání probíhá na letišti v New Yorku, v Atlantě. Jestli budete chtít navštívit tuto destinaci v letních měsících a přitom budete chtít za letenku co nejvíce ušetřit, rezervujte si letenku raději v dostatečném předstihu. Sehnat letenku můžete dokonce už od 10 000Kč. Ovšem cena se odvíjí od místa, kam letíte a v jakém časovém předstihu si letenku zajistíte.

Z Prahy se na floridské letiště Miami International Airport dostanete v průměru asi za 12 hodin, během kterých urazíte přes 8 000 kilometrů. Ne jen z Prahy odlétají letadla na Floridu. Vyrazit na svou dovolenou v Miami můžete i z letiště v Karlových Varech nebo třeba z Pardubického letiště. Ovšem na letiště v Orlandu se dostanete z ČR jen z pražského letiště. Orlando má kromě mezinárodního letiště ještě dvě další, Orlando Executive a Orlando Sanford. Průměrná doba letu do Orlanda je 11 hodin.

V každém důležitém větším městě na Floridě se nachází mezinárodní letiště. Mezi nejdůležitější letiště patří Miami International Airport, z něhož vás do centra dopraví mimo jiné i dodávky. Další možností je, že nastoupíte do autobusu, který vás do Miami dopraví za 2,35$, nebo využijete luxusní vlak. Samozřejmostí je také taxi, limuzíny nebo si můžete pronajmout auto.

Dalším významným letištěm je Orlando International Airport, odkud vás do města dopraví stejné dopravní prostředky, jako z Miamského letiště. Přiletět můžete také na letiště v Jacksonvillu nebo na letiště Tampa International Airport.

Vyhledejte si letenku přes Královna.cz

Místo odletu:
Místo příletu:
Datum odletu: (DD.MM.RRRR)
Datum návratu: (DD.MM.RRRR)
© Copyright 2020 | Florida (USA) | www.eflorida.cz
Provozuje: TravelBees.cz